Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Zawiasy blum z cichym domykiem

Zawiasy blum z cichym domykiem, czyli o tym czy szafki muszą trzaskać?

Trzaskanie szafkami w kuchni od zawsze było pewnym problemem w każdym domu czy mieszkaniu, jeśli ktoś się zapomniał to słychać były tylko trzask. Obecnie takiego problemu można się pozbyć, jeśli tylko zamontuje się nowoczesne zawiasy meblowe z cichym domykaniem. Nowoczesne i bardzo popularne systemy zawiasów meblowych blum z cichym domykiem, dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach i w wielu kombinacjach, jeśli chodzi o montaż.

Zawiasy z cichym domykiem, marki blum są szeroko dostępne, a ich montaż nie przysparza wielu problemów. Takie zawiasy bardzo ułatwiają codzienne korzystanie z szafek, niezależnie czy są one szafkami kuchennymi czy też nie. Mechanizm samoistnego domykania zaoszczędza nam sporo czasu, a przede wszystkim mamy pewność, że szafki które czasem z wielkim impetem zamykamy, nie ulegną zniszczeniu. Wiadomo jednak, że wraz z upływem lat te gumowe elementy służące do zahamowania drzwiczek szafki, ulegają wytarciu, zniszczeniu, albo po prostu wypadają i wtedy należy wymienić je na nowe.

Wybawienie: zawiasy z cichym domykiem

Zawiasy do drzwi nakładanych posiadają możliwość regulacji, co jest naprawdę bardzo dużą zaletą. Wpływa to także na efekt wizualny wewnątrz mebla, ponieważ dany zawias ma w zestawie tak zwaną zaślepkę ramienia zawiasu. Dokładnie w takim zawiasie, cichy domyk blum hamuje powoli zamykane drzwiczki od szafki czy też regalu i bardzo cicho domyka front mebla do jego korpusu. System ten daje możliwość zamontowania go w większości szafek. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które nie obciąży zbytnio naszego portfela. Technologia idzie do przodu, a wraz z nią różnego rodzaju nowinki technologiczne. Każdy chciałby, aby jego mieszkanie było w stylu nowoczesnym, ale połączonym z dodatkami drewnianymi, czy porcelany. Na szczęście systemy montażu cichego domyku blum są niezauważalne, nie wpływają więc na estetykę danego pomieszczenia. 

Zdecydowanie nowa moda

Wraz ze zmieniającym się modą i trendami, również w sferze mebli, na pierwszy plan wysuwa się ich funkcjonalność. Jedną z nowoczesnych technologii ruchu, jest właśnie podnoszącą komfort użytkowania mebli system cichego domyku blum. Zdecydowanie wpływa on na jakość korzystania z mebli przez cały okres ich użytkowania. System ten sprawdza się w każdych warunkach, bez względu na wagę drzwi, frontu, szuflady oraz prędkość ich zamykania. 

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium