Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Co dać między szafki kuchenne, by zagospodarować całą kuchenną przestrzeń?

Współczesne systemy meblowe pozwalają na wiele nowatorskich rozwiązań. Są one przydatne szczególnie w kuchni, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni. Dobrze dopasowane meble umożliwiają pomieszczenie wszystkiego, co w kuchni niezbędne, a przy tym udaje się zachować względny porządek. Gotowe systemy składają się z szafek o dość jednolitym rozmiarze, co sprawia, że niektóre fragmenty zabudowy mogą pozostać niewykorzystane. Zastanawiasz się, co zmieści się między szafki kuchenne? Sprawdź nasze rozwiązanie.

Kuchnia jak marzenie

Nie ma chyba kobiety, która nie chciałaby pięknej i funkcjonalnej kuchni. Choćby po to, by parzyć w niej herbatę. Jednak w stylowym wnętrzu robi się to o wiele przyjemniej. Współczesne systemy meblowe pozwalają na optymalne zagospodarowanie każdego kąta tak, aby nie tracić przestrzeni. W zależności od rozmiaru Twojej kuchni i jej ułożenia masz wiele możliwości do wyboru. Zabudowę ustawia się przeważnie po jednej stronie, drugą zostawiając na stół i krzesła. Dobierając szafki i urządzenia na całą długość, może się okazać, że zostaną Ci małe przestrzenie. Na pewno spodoba Ci się fakt, że istnieje rozwiązanie. Co zmieści się pomiędzy szafki kuchenne? Rekomendujemy montaż wąskich koszy podblatowych.

Jak rozwiązać problem wolnej przestrzeni?

Nawet piętnastocentymetrowa szpara wystarczy, aby dało się zamontować kosz podblatowy. Takie rozwiązanie sprawia, że będziesz mieć meble od ściany do ściany, bez wolnej i zbędnej przestrzeni, która znacznie utrudnia funkcjonowanie w pomieszczeniu. Przy montażu koszy możesz położyć na wierzchu pełny blat, a następnie dobrze do uszczelnić. Zapobiegnie to wnikaniu wilgoci, a w razie rozlania wody, o co w kuchnie nie trudno, nie zalejesz szafek. Wracając do rozwiązania problemu: co wstawić między szafki kuchenne, elastyczne kosze pomieszczą do 10 kg produktów. Mogą to być zarówno urządzenia, jak i produkty spożywcze. To Ty decydujesz, w jaki sposób zagospodarujesz półki. A tych możesz mieć aż trzy. Kosze zmieszczą się zarówno między szafkami, jak i na końcu ciągu, a także na rogach zabudowy kuchennej.

Co i jak dać między szafki kuchenne?

Wiemy już, że wąska przestrzeń świetnie nada się do montażu kosza podblatowego. Ale jak to zrobić? W tym celu używa się prowadnic, podobnych do tych montowanych w szufladach. Pozwala to sprawnie je wysuwać i umożliwia dostęp do znajdujących się wewnątrz produktów. Możesz użyć nawet kilku koszy, w zależności od wielkości przestrzeni, jaką masz do zagospodarowania. Wtedy system pnie się w górę. Boczna wąska, ale wysoka szafka, wygląda bardzo efektownie. Ponieważ wewnątrz montujesz przegrody, możesz to zrobić na wiele sposobów.

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium